SVADBA SNOV 2015 (14.3.2015 HOTEL KORMORÁN – ŠAMORÍN ČILISTOV)

vybornahudba_svadbasnov2015

Podávame pomocnú ruku s profesionálnym tímom skúsených ľudí s organizáciou od začiatku po koniec…

Tohtoročná výstava Svadba Snov Vám prináša pár noviniek!

Jednu z nich Vám prezradíme už teraz. Hotel Kormorán ako jediný bude ponúkať pre svoje nevesty jedinečné svadobné šaty navrhnuté a ušité na mieru podľa požiadaviek nevesty od známej medzinárodnej návrhárky Annamaria Kiss Kósa – Koka Fashion Design. A omnoho viac čaká vás veľa prekvapení k tomu.

Annamária sa narodila v Šamoríne však momentálne pôsobí v Budapešti, kde má aj svoj vlastný salón. Jej meno poznajú dokonca aj v New York-u, kde mala módnu prehliadku v 2011 hneď po Bratislava Fashion Weekend, kde vtedy získala prvenstvo v súťaži Nové tváre módnej scény.

Budúce Nevesty, mate sa na čo tešiť!

Na 5. ročníku výstavy nemôžu chýbať profesionálni vizážisti, kaderníci, fotografi, prehliadky svadobných a spoločenských šiat, krájanie svadobnej torty z našej sladkej cukrárne, živé vstupy svadobných kapiel a Dj-ov (na tejto výstave Vám budú k dispozícii naše agentúry PROWEX a VÝBORNÁ HUDBA), prehliadka obrúčok, široký výber z dekorácií priestorov a ďalší bohatý program s množstvom darčekov.

U nás nájdete vhodné miesta na usporiadanie svadobnej hostiny v šiestich interiérových a troch exteriérových priestoroch v závislosti od počtu hostí. Najžiadanejšími sú Kongresová sála má kapacitu do 150 osôb pre veľké svadby, Slávnostná sála má kapacitu do 100 osôb, Zlatý salónik 40 osôb, Prezidentský salónik 28 osôb, v letnom období je tu možnosť pre 150 osôb Terasa z výhľadom na Park Hotela Kormorán.

TEAM VÝBORNÁ HUDBA

Rýchly kontakt: info@vybornahudba.sk alebo 0948 463 626

vyborna_hudba_logo_polaroid_600px

Zanechať komentár