O NÁS


www.vybornahudba.sk

“VÝBORNÁ HUDBA” Vám ponúka našich umelcov, ktorých máme v exkluzívnej ponuke iby my! Ponúkame koncerty, vystúpenia umelcov z našeho portfólia…(Umelcov Produkčného domu MUFUZA (…a je ich tam naozaj dosť!), BACKWARDS – BEATLES REVIVAL, YPS 2010, AC+, JANESESSION a ďaľších) a samozrejme aj rôznych dobrých, nielen rockových DJs!!! Pomôžeme Vám vyskladať ten najlepší program na Vaše podujatie, aby dopadlo k plnej Vašej spokojnosti! Ponúkame Vám kvalitných umelcov a účinkujúcich, prehľadne zaradených do svojich kategórií. Či už organizujete svadbu, firemný event, koncert, alebo súkromnú párty, u nás nájdete ten správny program!

PROFIL SPOLOČNOSTI — DISKOTÉKA s.r.o.

VÝBORNÁ HUDBADISKOTÉKA s.r.o. vznikla v roku 2004, ako pokračovateľ agentúry RAMAJA-MA, ktorá je na trhu od roku 1990! Máme bohaté skúsenosti s organizovaním akcií a odohratých množstvo podujatí ako DJ, Disc-jockey, diskotékar…! Agentúra už v 90-tych rokoch zabezpečovala a organizovala úspešné akcie “ĽUDIA Z FUN RÁDIA”, neskôr “ĽUDIA Z RÁDIA”, či MEGAúspešnej série DIFFERENT DJ’S GALLERY!

V roku 2015 sme spustili aj tento web (www.djburza.sk), ako komunikačný portál pre predaj, alebo kúpu zvukovej, či svetelnej techniky, zvukových originálnych nosičov, možnosti prenájmu, inzercie všetkého tipu z prostredia diskoték, možnosti propagovania svojích akcií na spoločnom priestore! Priestor dostávajú aj Dj-i, aby odprezentovali svoje služby, či už v rámci svojho regiónu, alebo plošne! Nejaké pokusy tu už boli aj v minulosti, nedotiahli sa napokon ku plnej spokojnosti, tak dúfame, že privítate tento web aj trochu za “svoj“ a že to tam bude riadne „žit“!

Ďakujeme vopred za Vašu priazeň a kedykoľvek radi privítame akékoľvek pripomienky a názory…
DISKOTÉKA s.r.o. – Vieme poradiť a následne zrealizovať akýkoľvek tip akcie a odohrať presne to, čo od nás očakávate! V hudobnom žargóne zdieľame heslo: “OD STRAUSSA až po 50 CENTA“, samozrejmosťou je teda bohatý hudobný archív všetkého druhu (originálne nosiče)! Sprostredkujeme vystúpenie našich DJs na rôznych tipoch podujatia (formulár nájdete na úvodnej stránke www.djburza.sk! Na požiadanie vieme poskytnúť aj referencie na vystúpenia! Zabezpečíme mediálnu podporu, poprípade vieme Vám pomôcť odpromovať Vašu akciu za zvýhodnených podmienok…!

Zabezpečujeme DJs (Booking Agency) na…
– Spoločenské, firemné, športové, alebo aj súkromné akcie
– Oslavy, večierky, recepcie, svadby, plesy, rauty, výročia
– Pre diskotéky, kluby, puby
– Detské diskotéky a programy pre deti, stužkové
– Vystúpenia na festivaloch, na After párty po koncertoch…

Naši Djs vedia aj uvádzať svoj program, poprípade aj odmoderujú Vašu akciu! Samozrejmosťou je kvalitná zvuková a svetelná aparatúra, ktorú vlastníme a pravidelne obnovujeme! Na požiadanie Vaše akcie pripravíme (zrealizuje na kľúč) a dokonca zabezpečíme akéhokoľvek umelca, moderátora, speváka, skupinu, kúzelníka, či tanečníka… Potrebujete pódium, zastrešenie? Žiadny problém!
Všade tam, kde chcete aby bola skvelá “ŽÚRKA”, pracujte len s tými najlepšími! Kontaktujte nás a o zábavu máte postarané! Nezáleží v akom štýle je Vaša akcia, na každý tip máme svojich overených Djs! Oldies & Rock, Latino, Reggae & Ska, Disco & Dance, RnB & Funky, Hip Hop & Black Music, House, Trance, Techno, ale aj Chillout, Jazz, vážna hudba, ľudovka & folk! Klasické prevedenie, či Video párty, všetko jedno…

Spolupracujeme z agentúrami Produkčný Dom MUFUZA, Show Portál, VIPmedia, Mediadoor, Diskotéka s.r.o. a mnohými ďaľšími! Dlhoročná spolupráca bola aj s hotelom Barónka, Tatra, Junior, City hotel Bratislava, či hotel Kormorán v Šamoríne-Čilistove!

www.vybornahudba.sk

Rýchly kontakt: info@vybornahudba.sk, alebo 0948 463 626

S pozdravom
TEAM VÝBORNÁ HUDBA

vyborna_hudba_logo_polaroid_600px

Zanechať komentár