DJ ROBO IVANKO (DJ ACE)


DJ ROBO „DJ ACE“ IVANKO – (ex) RÁDIO B1 a RÁDIO ALIGATOR

MARIÁN GREKSA & DJ ACE (ROBO IVANKO)

Robo začínal okolo roku 1987, keď si pričuchol k práci klasických diskotekárov, akými boli Braňo Javorek, Roman Juhás alebo Juraj Vavrovič. Rozhodnutie padlo, keď videl hrať chlapíka menom Dušan Marušák (chcel byť ako ON – jedným z nich)! Začal ako väčšina DJ-ov na rôznych školách, akciách a svadbách. Absolvoval prehrávky pod hlavičkou MDKO, aby vôbec mohol „fungovať“ ako DJ. Po páde železnej opony prišlo mixovanie a gramofóny… Keďže angažmán a honorár nezodpovedali nákupu platní, prešiel na CD nosiče. „Potuloval“ sa po rôznych akciách na Slovensku. Medzi tie najvýraznejšie patrili akcie s moderátormi Rock_FM Rádia. Od roku 1995 začal hrávať pravidelne po bratislavských, ale aj mimo bratislavských baroch, medzi ktoré patrili hlavne „CAPONE CLUB“, neskôr „ATLANTIS“, „ERECTUS CLUB“ (Kúpalisko Malacky), „SMIRNOFF CLUB“, pár nocí má odohraných v „CKM“ a množstvo ďalších dnes už neexistujúcich kluboch!

DJ ROBO "DJ ACE" IVANKO

DJ ROBO „DJ ACE“ IVANKO

Za svoj najväčší úspech považuje účinkovanie v „Atlantis Clube“ (predtým Capone), kde to naozaj stálo za to! V roku 2000 chvíľu „fičal“ aj v City Rádiu B1, v súčastnej dobe hráva v rôznych kluboch (napr. ROCK CAFÉ – OLDIES PÁRTY), ale hlavne na akciách tipu Rock & Oldies párty! Žiadny mixmajster exhibicionista, skôr klasický DJ v štýle 80, 90-tych rokov. Hlavne, aby sa ľudia hlavne dobre zabavili!

Zaujímavosťou je (málokto asi tuší…), že Robo je hlasom rádia Aligator (Jingle a Sweepre)! Ak ho chcete počuť, stačí sa naladiť v Bratislave na 97,2 MHz! Hutný hlas a hudobný rozhľad – TO JE DJ ACE!

ROBO IVANKO (DJ ACE)

ROBO IVANKO (DJ ACE)

DJ-ja Robo Ivanka môžete objednávať cez Výborná hudba.sk!

„Starý borec“, ošľahaný vetrom ventilátorov nočných barov, zahrá Oldies, Rock, takisto zahrá na Vašej akcii…!

DJs ROBO & ROBO

DJs ROBO & ROBO

PIONEER DJS

PIONEER DJ

Rýchly kontakt: info@vybornahudba.sk, alebo 0948 463 626

S pozdravom
TEAM VÝBORNÁ HUDBA

vyborna_hudba_logo_polaroid_600px

Zanechať komentár