ČO PONÚKAME?

„VÝBORNÁ HUDBA“ Vám ponúka našich umelcov, ktorých máme v exkluzívnej ponuke iby my! Pomôžeme Vám vyskladať ten najlepší program na Vaše podujatie, aby dopadlo k plnej Vašej spokojnosti! Ponúkame Vám kvalitných umelcov a účinkujúcich, prehľadne zaradených do svojich kategórií. Či už organizujete svadbu, firemný event, alebo súkromnú párty, u nás nájdete ten správny program!

ROCK TOUR s VÝBORNÁ HUDBA.SK

Ak chcete zažiť naozajstnú rockovú žúrku, tak sme tu pre Vás! Kontakt: +421948 463 626 + VAŠE PRIDAJTE! Viac na www.rmedia.sk

Ponúkame našich umelcov na vystúpenie práve do tvojho klubu, mesta, festivalu, proste všade, kde chcete zažiť ROCK — jedine ROCK! Ponúkame koncerty, vystúpenia umelcov z našeho portfólia…(BACKWARDS – BEATLES REVIVAL, YPS 2010, AC+, JANESESSION, Robo Šimko & MASSRIOT, MAKAR ČUDRA, ROXETTE REVIVAL, CREEDENCE REVIVAL BAND, speváčku MONIKU AGREBI a ďaľších) a samozrejme aj rôznych dobrých rockových DJs!!!
Umelci, ktorých máme tiež radi: Marián Greksa, Slobodná Európa, Karpina, New Village Gang, Lovely Pimps, Cellmates, Sevennils, Dogma INC, Millhouse, Signature, MadDogx

Nájdete nás aj na Facebooku ako VÝBORNÁ HUDBA!

ROCK TOUR – bol produkt zastrešený rockovým rádiom ALIGATOR v Bratislave (na frekvencii 97,2 MHz). Po ukončení spolupráce s rádiom pokračujeme na projekte síce už bez podpory média, ale o to intenzívnejšie! VÝBORNÁ HUDBA je agentúra, ktorá pre rádio Aligator zabezpečovala celý servis týchto akcií, ktoré začali byť obľúbené u organizátorov rockových párty! Na zatiaľ poslednej akcii vystúpila SKUPINA YPS a rockový-DJ 26.decembra v klube ROCK CAFÉ v Bratislave!

NAŠE SKUPINY:

YPS 2010 – rocková skupina, ale zahrajú na akejkoľvek párty, koncertná zostava: Ján Hangoni, Bohuš Dobal – bicie, Etienne – klávesy, Simi Hangoni – klávesy 2 (Skupina: YPS 2010, PRS Band. Žaner: Unplugged & Rock Music Bobo fit YPS Ex Skupiny: YPS, Taktici, Modus, Pop Kodex, Marika Gombitová, Dara Rollins, Jana Kirschner, Jaro Filip)
History:
Začiatky skupiny „YPS“ sa datujú od roku 1976, keď sa štyria priatelia, hudobníci zišli v meste Komárno a založili pôvodnú zostavu:
Ján „Bobo“ Hangoni – rytmická gitara/ spev
Štefan Peller – sólová gitara
Tóno Pinkas – basová gitara
Julius Csiba – bicie

V roku 1978 prirodzená túžba po úspechu v celonárodnom merítku priviedla skupinu do hlavného mesta Slovenska – Bratislavy. Krátko po niekoľkých vystúpeniach v tejto metropole, priamočiary nekomplikovaný štýl skupiny sa stal malou senzáciou. Spontánne prijatie ich tvorby hudobnými kritikmi, ale hlavne širokého publika ako aj nespočetné ponuky na vystúpenia a akcii rôzneho druhu, boli prirodzene veľmi milou a príjemnou odmenou za všetky uplynulé roky tvrdého úsilia.
O rok neskôr – 1979 – ku skupine sa pripája už vtedy známy klavirista a skladateľ Jaroslav Filip a manažér Jozef Šebo, vďaka ktorému YPS podniká prvé kroky v nahrávacích štúdiách, kde sa na éterové pásy dostáva ich vlastná tvorba ako aj hudba do filmov. Spolupracujú s mnohými už známymi kolegami z hudobného diania pri nahrávaní podkladov pre ich pesničky.
Legendárna skupina MODUS v roku 1980 dostáva nový impulz. Ján Lehotský , Ján „Bobo“ Hangoni a Marika Gombitová sú súčasťou novej zostavy. O tri roky neskôr Bobo zakladá skupinu POP Kodex pre sólovú speváčku Daru Rolins.
V roku 1985 skupina YPS je opäť spolu a stojí zas na vlastných nohách a s novým koncertným programom vystupuje v mnohých krajinách – Československo, Poľsko, Bulharsko, Rusko a v severských štátoch Škandinávie.
Žilami im prúdi nová krv vo forme textov z pod pier mnohých známych textárov ako – Kamil Peteraj, Ľuboš Zeman, Martin Sarvaš, Dano Mikletič, Roman Spišiak. Od roku 1990, ako extra projekt, Bobo hráva v mnohých zábavných podnikoch Európy a dokonca i USA (Londoner, Cheers, Irish…) Jeho Hosťami sú často svetoznámy hudobníci.
Spolu s manažérom Jozefom Šebom v roku 1996 sa podieľajú na produkcii CD pre Janu Kirschner – V Cudzom Meste (Modrá, Žena Domáca…)
Od roku 2004 Bobo a jeho nový kolega, klavirista Etienne Paul Hric nahrávajú sériu CD pod názvom Bobo fit YPS. Ich Hosťami sú často nasledujúci hudobníci – Ďuso Mikeš a Vlado Kolenič (ex Taktici), Puby Morvay (ex YPS a Modus), Immi Gažovič (ex Opus), Pavol Hammel, Paľo Habera, Dara Rolins, Štefan Skrúcaný, Celá tvorba skupiny YPS sa môže s hrdosťou charakterizovať použitím
výroku jedného z fanúšikov, ktorý po koncerte s úsmevom vyhlásil: „Tým YPSákom to ale skutočne šľape“

V roku 1990 skupina YPS zanikla!

Bobo fit YPS v roku 2004 – skupina obnovila činnosť
Jan „Bobo“ Hangoni- gitara/spev
Etienne Paul Hric-Kb/spev
Vilam Kovač-bicie
Puby Karol Morvai- bicie/spev
Július Ďudo Mikeš- bicie/spev ( orginal Taktici)

YPS 2010
Ján Bobo Hangoni po 20 rokov znova obnovil skupinu a dal jej názov YPS 2010
skupina YPS 2010 hrá pôvodne pesničky

Jan „Bobo“ Hangoni – gitara/spev
Etienne Paul Hric – kb/spev
Bohuš Dobal – bicie
Simi Hangoni – kb/spev
Hlavný manažér

Webstránka: http://www.bobo-yps.com

Rýchly kontakt: info@vybornahudba.sk alebo 9048 463 626

ROBO ŠIMKO & MASSRIOT

Zostava: Róbert Šimko – spev, Ivan Štefánik – basa, Miloš “ Majtor “ Gallo – bicie
Jozef Agasvári – gitara, Marek „Maroš“ Osuch – gitara
Vplyvy: 30 Seconds To Mars, Metallica, BLS, Nickelback, Creed, Foo Fighters, Dream Theater…
V aktuálnej zostave hrá kapela MassRiot približne od konca Novembra 2010, i keď chalani sa poznajú a niektorí aj hrajú spolu oveľa dlhšie. Úplne začiatky vzniku formácie však siahajú hlbšie do minulosti, keď túto skupinu ešte pod starým názvom W.O.A. ( Winds Of Apocalypse ) založili Ropko a Ivko. Najnovšími členmi sú Dodko a Maro, ktorí nastúpili do tejto kapely koncom septembra a novembra. Momentálne toto zoskupenie tvoria piati členovia a to: Robo Šimko – spev, Ivan Štefánik – basgitara, Marek Osuch – gitara, Miloš ( Mightor ) Gallo – bicie a Jozef Agasvári – gitara. Štýlovo sa skupina nedá zaškatulkovať keďže hrá zmes rocku, hard rocku s prvkami post grunge s jemným nádychom post hardcore-u. Prvoradou prioritou všetkých členov kapely je napredovanie v ich kariére a venovanie sa najmä tomu, čo ich najviac baví – čiže hudbe. Základným kameňom skupiny je pevné priateľské puto a rodinný duch. Možno práve preto, keď prídete na koncert sa môžte cítiť, ako na návšteve nejakej rodiny zloženej z 5 veľmi pekných a šikovných chlapcov!

Mottom skupiny je HUDBA – RODINA – MASSRIOT.

Rýchly kontakt: info@vybornahudba.ak alebo 9048 463 626

ACplus
Príbeh AC+ / Story Of AC+

1982 / vznik kapely. Založil ju spevák Juraj Trebuľa a gitarista Vlado „Džony“ Novák a básnik a textár Miroslav „Moddivari“ David v centre Záhoria v Malackách s pôvodným názvom ešte ako Termix (prvopočiatky však siahajú ešte ďalej do minulosti a to do rokov 1974-1976 kedy Juraj spolu s Vladom mali kapelku Snake, v ktorej hral na bicie neskorší člen AC+ Alfred „Fredy“ Moser a v rokoch 1976- 1982 keď Juraj pôsobil v skupine Buš a Vlado v kapele Tenor) , prvá zostava: Juraj Trebuľa – spev, moog , Vlado Novák – gitara, Ľubomír Vícen – basová gitara, a Milan Ocharovich – bicie nástroje

1984/ kapela sa premenováva na AC+ (podľa skladbičky S tebou Act 1 kde Act bol na písacom stroji klepnutý ako Ac+ a tak si kapela začala hovoriť najprv AC+1 a ž vznikol názov AC+). V tomto roku AC+ zaznamenáva s pesničkami Pacient a Roleta prvý významný úspech s ocenením na Hudobnom festivale mladých v Bojniciach a stáva sa šokom a “ plusom pre slovenský rock„ . V tomto roku vzniká aj prvá oficiálna štúdiová nahrávka AC+ Slnečné okuliare

1986/ Kapela robí prvý a možno svoj najväčší hit – KLÁRA (Na ulici stála,volala sa Klára…) má s ním nemalé problémy (v rádiách jej pôvodná verzia ani nikdy neodznela a nebola hraná) ale i napriek tomu videoklip v televízii 3x vyhráva vtedy veľmi populárnu hudobnú hitparádu 5xP

1987-1989 / kapela hrá cca 100 koncertov ročne,robí nové nahrávky, klipy, účinkuje v televízii, jednoducho pravý rockový kolotoč, dodnes slovenským éterom znejú úspešné tituly z tohto hektického obdobia ako – Nemusíš sa tieňov báť, Slnko letí, Stále mi uniká, Na lásku nám stačí mono, Noc bez teba, Peniaze či významná skladba Po nociach sa túlam (s nádychom írskych U2), táto neskôr zazneje na živo na spoločnom koncerte pre VPN v pamätnom novembri 1989 v čase „nežnej revolúcie“, v roku 1988 predtým však AC+ vychádza prvý vinylový singel – SÓLO PRE NEZVESTNÝCH (Opus) s rovnomenným songom, ktorý takisto bodoval v hitparádach tých časov (hudbu zložil vtedajší člen a imidžák kapely Lucián Bezák s Topolčian)

1990 / konečne sloboda, zbavili sme sa komunistov, nová doba pre vtedajšie Československo a AC+ po dlhých peripetiách vychádza album“Nemusíš sa tieňov báť“(Opus) 1991/ Juraj s Vladom, volá na pomoc mladé posily z Bratislavy (za bicie si sadol Ľudo Srnec a basu obsluhoval Kamil „Kato“ Jány, obaja ex-Broken Heart) a ako New AC+ vyrážajú na slovenské turné, v tejto zostave je k videniu televízny live-záznam výnimočnej skladby AC+ (oprášeného titulu z ranného obdobia) Roleta v novej úprave

Obsadenia AC+ týchto rokov: 1984-1988 /1.J.Trebuľa,voc,V.Novák-gt, Pavol Žák-bass, Alfred“Fredy“Moser-drums , 2.J.Trebuľa-voc,V.Novák-gt, P.Žák-b, Lucian Bezák-klávesy, vokály, F.Moser-dr, 3. J.Trebuľa-voc, V.Novák-gt, Ľubo Vícen-b (navrátivší sa z vojenskej prezenčnej služby), L.Bezák-keyb, vocals, F.Moser-dr, 4. J.Trebuľa-voc, V.Novák-gt, Ľ.Vícen-b, L.Bezák-keyb,vokály, Ľubomír „Ízy“ Hutta-drums (ex-Tetra) prvý blavák v kapele, 5. J.Trebuľa-voc, V.Novák-gt, Manfred“Fredy“Herz-bass (ex-Chaos) nová hviezda a miláčik dievčenského publika v kapele, Ľ.Hutta-dr, z tohto prehľadu vyplýva, že sa menili iba bubeníci a basgitaristi a prišiel zjav Lucian Bezák ako jeden z poznávacích znakov a image-man AC+

1993 / Juraj a Vlado spolu s Mirom „Moddim“ Davidom pripravujú nové pecky (ale tieto budú ešte dlho v zásuvke, aby niektoré uzreli svetlo sveta až o 15 rokov neskôr)

1995/ do kapely AC+ , ktorá v tom čase pôsobí ako duo prichádza Jozef Hasilla (klávesy, vokály, aranžmány, štúdiová práca) a tak v roku 1997 aj za jeho účasti a režijného dohľadu nad AC+ nahráva po odmlke album (ale už CD) „JEDENÁSŤ VECÍ (bez ktorých nemôžeš žiť) okrem titulnej skladby každý určite pozná z tohto obdobia ďalšiu typickú baladu „Zavri oči (padá dážď) ku ktorej bol natočený aj videoklip alebo hitovku Tráva je zelená či indiesong Nálada v daždi prehľad videoklipov z obdobia 1984-1990: / Automat (zrádzavý automat) , Porucha(pozri sa mi do ucha) , Bodlo by mi ( hudba:J.Kinček, text:Marcel Medovič alias Valér Mikula) , Vtedy a dnes ( s textom źuba Zemana), Odvtedy až dodnes ( tento song vyšiel na kompilačnom LP v r.90 „Loď do neznáma“ pre amerických slovákov), Na lásku nám stačí mono

Zostava obdobia 1997-1999 : J.Trebuľa-voc, gt,V.Novák-gt,“Kato Jány-b, Jozef Hasilla- klávesy, vokály, Tomáš Tedla-dr resp. Patrick Simeonov-dr ( ex-Elán ),z tohto obdobia pochádza aj kontroverzná pesnička V Lamači

2000/ s kapelou AC+ spolupracuje gitarista Filip Puchert a kapela s ním vydáva singel „S tebou“(podľa pôvodnej skladby S tebou Act.1)

2004-2007/ Ac+ oslavuje 20 rokov na scéne čiže 20 rokov pod názvom AC+

2008 / AC+ natáča v home štúdiu J.T. svoj nový „lo-fi“ album – CHARAŠÓENDVERYGÚT , čiže AC+ tu boli, sú aj budú ! (hudba: J.Trebuľa, slová:River Salome)

2009 / Juraj Trebuľa dáva dokopy rockový band, najprv z nových ľudí, ale nakoniec sa kapela AC+ stretáva v skúšobni u basgitaristu prakticky v pôvodnom zložení spred 20.rokov(ale bez klávesáka a s novým bubeníkom)

2010 / AC+ vydáva dlho očakávaný album “ Sex, Maľibu and Rokenroľ “ (jún 2010) ,pracovný názov albumu bol však Na lúke plnej červených makov… vydavateľ Spoločnosť Závodský, Nitra… na novom albume nájdeme výrazné tracky ako – Ako nám bolo spolu dobre, Raketa, Rokenroľ, Smutný a sám, Už ma vezú, Raple, Lúčny koník a album uzatvára parádny bonusový kúsok Za tebou… na You Tube sa objavuje ešte skôr pred vydaním prvý videoklip z tejto dosky „Smutný a sám“

Zostava obdobia 2009-2010 / zostava AC+ v súčasnosti: Juraj Trebuľa-sólový spev, gitara, hudba, kapelník a frontman Vlado „Džony“ Novák – sólová gitara Manfred „Fredy“ Herz – basová gitara, vokály Juraj Ščibrány-bicie nástroje a River Salome-texty a supervízia

Rýchly kontakt: info@vybornahudba.sk alebo 0948 463 626

vyborna_hudba_logo_polaroid_400px

Zanechať komentár