DJ ROBO MAJLING


DJ ROBO MAJLING – TOP DJ (Narodený 9.4.1966)

ŠTEFAN A ROBO (NEROZLUČNÁ DVOJICA)!

ŠTEFAN A ROBO (NEROZLUČNÁ DVOJICA)!

Rozpisovať sa pri tomto harcovníkovi pre koho všetko už hral, by asi nemalo moc zmysel! Skôr je namieste otázka, prečo ešte nehral pre teba (pre Vás)?!
Poskytuje služby v oblasti zábavy, svadieb, žúriek, Oldies & Rock párty už viac ako 40 rokov. Množstvo spokojných zákazníkov má doma na Slovensku, ale aj v Čechách, Maďarsku, dokonca aj v Taliansku a Vietname! Pracoval pre „obyčajných ľudí“, ale aj pre ministrov, prezidentov štátu, policajných viceprezidentov či predavačiek z obchodných domov. Jednoznačnou prioritou je spokojný zákazník! Ponúkame ho buď napriamo cez Výbornú hudbu, alebo sa dá objednať aj prostredníctvom rôznych mediálnych, či reklamných agentúr, s ktorými spolupracuje už dlhé roky! (MUFUZA PRODUKČNÝ DOM, VIPMEDIA, SHOW PORTÁL, či mnohé iné!)

Začínal ako mladý, neznámy, klubový Dj v bratislavskom hoteli Tatra, neskôr súbežne „praxoval“ 7 rokov v „slávnom“ BAJKAL BARE, ďaľšom kultovom klube CKM…! Postupne prešiel „sitom“ FUN RÁDIA, RMC RÁDIA a RÁDIA TWIST, moderoval v „RAŇAJKÁCH S VTV“, RÁDIU SITY a šéfoval RÁDIU ALIGATOR 5 rokov. Skúseností má na rozdávanie a jeho hudobné archívy ho radia na popredné miesto nielen v rámci regiónu, ale celého Slovenska. Zahrá Vám všetko od Straussa až po 50 Centa! Momentálne funguje vrámci PRODUKČNÉHO DOMU MUFUZA, sprostredkúvame vystúpenia rôznych umelcov z rôznych oblastí šoubiznisu! Komplexne zabezpečujeme všetko, čo treba na úspešné zvládnutie každého evantu! Pokojne Vám splníme všetko, po čom túžite! Stačí nás kontaktovať…

ROK 2017 BOL AJ ROKOM TWENTY FIVE RÁDIA EXPRES (S JULOM VIRŠÍKOM JAZDIL PO SLOVENSKU HLAVNE ROBO MAJLING!)

Ak potrebujete skúsenosť a spoľahlivosť na Vašom evente, tak dobrá voľba práve DJ s viac ako 30-ročnou praxou! Može byť aj na vašej akcii!

P.S. V roku 2012 prevzal Robo Majling, ako „šéf“ rádia Aligator cenu ZAI pre rozhlasovú stanicu roka 2011 na Slovensku! „To boli ešte časy, keď sme chceli rádio robiť poriadne!“ – hovorí RHM. „Tých rádií som pobehal zopár počas 20. rokov, napokon zostanú len dobré spomienky! Koncom februára ma ešte oslovili z istého rádia, ale už asi nechcem dráždiť hada bosou nohou! Asi už stačilo!“ dodáva…

DJ ROBO MAJLING

DJ ROBO MAJLING

1. NARODENINY RÁDIA ALIGATOR V ROCK CAFÉ – KRÁSNE OBDOBIE!

P.S. (2) Séria fotiek s Rafaelom Benítezom Maudesom (Španielsko), futbalovým trénerom, ktorý viedol také kluby ako sú Real Madrid, Valenciu, FC Liverpool, Chelsea, Inter Miláno a teraz SSC Neapol! Vyhral La Ligu, Premier Ligue, či Ligu Majstrov… RHM si cení tieto fotky, ako veľký fanúšik dobrého futbalu! Zvučili sme tlačové konferencie na Pasienkoch v roku 2014! Do zbierky už chýba iba José Mourinho!

DAN FARM GROUP - 10. VÝROČIE

DAN FARM GROUP – 10. VÝROČIE

PIONEER DJS

PIONEER DJ

Rýchly kontakt: info@vybornahudba.sk, alebo 0948 463 626

S pozdravom
TEAM VÝBORNÁ HUDBA

vyborna_hudba_logo_polaroid_600px

Zanechať komentár