PIONEER XDJ-RX


Pioneer predstavuje All-In-One konzolu s veľkým LCD displejom a s funkciami na ktoré ste zvyknutý z klubových štandardov od Pioneer DJ…

PIONEER XDJ-RX

PIONEER XDJ-RX

Nový veľký farebný displej pre informácie na prvý pohľad z oboch prehrávačov! 7-palcový plne farebný LCD displej zobrazuje informácie z oboch prehrávačov súčasne podľa toho aké funkcie sa práve používajú. Obrazovka má 2 réžimy:

display

display

Play ukazuje pozíciu prehrávania oboch trackov s funkciou Wave Zoom*1, BPM a Beat Countdown, FX informácie, Status quantizácie *2 a iné.
*1: Funguje s hudbou, ktorá bola analyzovaná podľa waveform v softvéri “rekordbox™”.
*2: Funguje s hudbou, ktorá bola analyzovaná podľa beatu (beat-analyzed) v softvéri “rekordbox™”.

display

display

Browse umožňuje DJom rýchlo prechádzať a vyberať skladby, s ľahkým prístupom k zobrazeniu artworkov a hot cue infa pre každý track. Plus systém “traffic light”*3 ukazuje, ktoré skladby sú v kľúči s trackom, ktorý práve hrá.
*3: Funguje s hudbou, ktorá bola analyzovaná podľa kľúča (key-analyzed) v softvéri “rekordbox™”.

Integrované jednotky so známym rozmiestnením funkcií a s PRO-DJ vlastnosťami
XDJ-RX integruje 2 prehrávače so vstavanými USB a 2 kanálový mixpult, s kvalitou a výkonom na ktorý ste zvyknutý z klubových štandardov z Nexus DJ setupov.

Quantize
Kvantizácia analyzuje beat grid trackov a tým sa loop a cues spúšťajú v čase s hudbou.
Beat Sync
Beat Sync sa tiež pozerá na beat grid, dokonca až na štyri pripojené prehrávače a zladí tempo podľa beatu pesničky, ktorá je práve v master decku.
Slip Mode
Réžim Slip pokračuje v prehrávaní skladby v tichosti počas loop, reverse alebo scratch a pokračuje v prehrávaní skladby presne v čase, kedy DJ ukončí spustený efekt.
*2: Funguje s hudbou, ktorá bola analyzovaná podľa beatu (beat-analyzed) v softvéri “rekordbox™”.

Nová funkcia Loop Slice, ktorá bola pridaná do hmatových padov (Tactile Pads)
Okrem známeho rozloženia funkcií prebratého od CDJ, obsahuje každý z integrovaných prehrávačov v XDJ-RX štyri hmatové pady (tactile pads), ktoré do vašich setov pridajú ešte viac fyzických prvkov. Pady fungujú na vyvolanie Hot Cues pripravených v rekordboxe, alebo na nastavenie Auto Beat Loop.
Nová funkcia padov v XDJ-RX je však Loop Slice. DJ stlačí pad pre nastavenie dĺžky slučky (1, 2, 4, alebo 8 beat), potom stlačí pad ešte raz a tým danú slučku rozdelí na pady. Potom môže remixovať “on-the-fly”.

PIONEER XDJ-RX

PIONEER XDJ-RX

Integrovaný mixpult sa môže pochváliť vysokou kvalitou efektov Sound Color FX a Beat FX
XDJ-RX ponúka štyri efekty štúdiovej kvality Sound Color FX, ktoré zdedil priamo z DJM-900NXS a obsahuje Lo/Hi Pass pre oba kanály: NOISE, GATE/COMP, CRUSH a FILTER. Taktiež je vybavený ôsmimi populárnymi efektami Beat FX a zlepšenými Wet/Dry nastaveniami pre ešte lepšiu kontrolu: DELAY, ECHO, SPIRAL, REVERB, FLANGER, PITCH, ROLL a TRANS.

PIONEER XDJ-RX

PIONEER XDJ-RX

Poháňaná pomocou rekordbox USB alebo rekordbox app, takže nieje potrebné brať notebook ani CD
XDJ-RX je navrhnutý tak, aby vdychol život do skladieb predpripravených v softvéri rekordbox alebo v rekordbox aplikácii na iOS alebo Android zariadeniach. DJ jednoducho vloží svoje rekordbox USB, alebo pripojí svoje iOS/Android zariadenie (zariadenia sa dajú pripojiť iba pomocou kábla), a stopy sa ihneď načítajú do XDJ-RX. Príprava trackov v rekordboxe dáva DJom prístup k množstvu funkcií, vrátane:
Loop a Cues: prednastavené Loop a Cue pointy môžu byť spustené okamžite
Beat Countdown: odpočítava až 64 barov od daného Cue
Key Analysis Indicator: systém “traffic light” ukazuje v browseri ktorý track je v podobnom muzikálnom kľúči s trackom, ktorý je práve v master decku
Active Loop: automatický loop na konci hrajúceho tracku zaisťuje, že DJa nechytia nikdy nepripraveného

PIONEER XDJ-RX

PIONEER XDJ-RX

Môže byť použitý ako samostatný mixážny pult vďaka viacerým pripojeniam!
XDJ-RX možno pripojiť k ďalším CDJ alebo gramofónom pomocou prepínateľných Line/Phone vstupov a môže byť použitý ako samostatný mix. Je tiež vybavený LAN portom, dvoma mikrofónnymi vstupmi a dvomi Master výstupmi a booth výstupom – čo je univerzálne riešenie pre každý setup.

PIONEER XDJ-RX

PIONEER XDJ-RX

USB zvuková karta umožňuje priame nahrávanie
DJi môžu nahrávať priamo na USB zariadenie a daný záznam aj prehrať.

PIONEER XDJ-RX

PIONEER XDJ-RX

Ostatné
XDJ-RX môže byť použitý ako MIDI kontrolér a podporuje MIDI-kompatibilný softvér
Automatické rozpoznávanie prítomnosti aktívnych zariadení a vstupných signálov a prepnutie do pohotovostného réžimu, ak prístroj nieje používaný.

TEAM VÝBORNÁ HUDBA

Rýchly kontakt: info@vybornahudba.sk alebo 0948 463 626

vyborna_hudba_logo_polaroid_600px

Zanechať komentár