HOTEL KORMORÁN


HOTEL KORMORÁN (ŠAMORÍN-ČILISTOV)

HOTEL KORMORÁN (ŠAMORÍN-ČILISTOV)

HOTEL KORMORÁN (ŠAMORÍN-ČILISTOV)

UBYTOVANIE:

Hotel Kormorán Vám ponúka komfortné ubytovanie v 6 jednoposteľových a 49 dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky. Jeho celková kapacita je 154 lôžok. Pre náročnejších hostí je pripravený malý, veľký, biznis a prezidentský apartmán. V našich izbách sa budete cítiť naozaj pohodlne. K štandardnému vybaveniu každej z nich, okrem vlastnej kúpeľne s WC, patrí aj TV prijímač, internet na izbách, minibar, trezor, sušič vlasov a samozrejme room service (na požiadanie zabezpečenie prania a žehlenia a iné požiadavky). Okrem hotela poskytujeme ubytovanie aj na boteli v 2 a 3 lôžkových kajutách s kapacitou 29 lôžok.

SVADBY, PROMÓCIE, RODINNÉ A FIREMNÉ OSLAVY:

Milí snúbenci,
vážime si, že ste si pre usporiadanie Vašej svadobnej oslavy vybrali náš hotel. Dovoľte, aby sme Vám pomohli pri zorganizovaní Vašej svadby snov a vy sa budete môcť v tento veľký deň bezstarostne sústrediť len sami na seba.

Nechajte celú prípravu svadby na nás!

Ponúkame Vám:

Vhodný priestor:

V našom hoteli je možné usporiadať svadobnú hostinu v šiestich interiérových a v troch exteriérových priestoroch v závislosti od počtu svadobných hostí:

Interiér:
do 20 osôb – Prezidentský salónik
do 30 osôb – Zlatý salónik
do 90 osôb – Slávnostná sála
do 180 osôb – Slávnostná sála spojená tanečným parketom s Reštauráciou
do 150 osôb – Kongresová sála – slávnostná tabuľa a do 100 osôb – guľaté stoly
do 30 osôb – Botel Kormorán II – reštaurácia

Exteriér:
Hotelová terasa – počty rovnaké ako Kongresová sála
Rotunda pri Modrej Lagúne so vstavaným grilom – do 130 osôb (možnosť zväčšiť kapacitu pristavením stanu až o 200 osôb)
Botel Kormorán II – terasa – do 90 osôb

Sálu na svadobnú hostinu poskytuje hotel GRÁTIS!

Svadobný obrad
Civilný svadobný obrad sa môže u nás uskutočniť v parku Lagúna (za poplatok) s výzdobou a so sedením a malým občerstvením pre hostí.

Svadobné menu
Môžete si vybrať zo špeciálne pripravených návrhov svadobného menu alebo si zostaviť podľa vlastnej predstavy.

Personál
Náš kvalifikovaný personál je Vám k dispozícii počas celého trvania oslavy. V prípade, že bude svadba trvať dlhšia ako do 24:00 hod., hotel bude za každú začatú hodinu účtovať 50,- €.

Výzdoba miestnosti
Za základnú výzdobu miestnosti (sukne na stoly, obliečky na stoličky, mašľa na stoličky, biele + farebné servítky) účtujeme 2,- € / os..

Okrem toho vieme zabezpečiť
– foto, video, hudbu, svadobnú tortu, zákusky, čokoládové fondue, výslužky…

Náš darček pre Vás:
– pre mladomanželov poskytujeme svadobný apartmán na jednu noc GRÁTIS. V apartmáne čaká na mladomanželov prekvapenie prichystané osobne pre nich.
– sála na svadobnú hostinu – GRÁTIS
– v prípade, že je Vami vybrané svadobné menu na jednu osobu 50,- € a viac, je možné priniesť si dohodnuté množstvo vlastných zákuskov a alkoholu /tvrdý alkohol alebo víno/

ŠPORTOVISKÁ:

Hotel Kormorán ponúka viacero športových a oddychových možností pre firmy, ale aj jednotlivcov. Je ideálnym miestom na usporiadanie teambuildingových aktivít pre Vašu firmu ako aj sústredení pre Váš športový klub. Areál ponúka veľa možností na aktívny tréningový proces. Široká paleta športovísk, vysoký štandard služieb ako i bohatá ponuka relax a fitness centra umožňuje športovcom zvyšovať svoju kondíciu, rýchlosť i vytrvalosť, zregenerovať svoje telá a pripraviť ich na náročné športové výkony v príjemnom relaxačnom prostredí. Máme pre Vás pripravený aj špeciálny balíček pre športovcov…

Každý rok usporadúvame množstvo športových podujatí. Od Kormorán Cupu, cez Memoriál Vladimíra Gálisa, Dračie lode, ale aj rybárske súťaže, tenisové turnaje a iné. Každý si určite príde na svoje.

Areál Hotela ponúka napríklad:

– využitie medzinárodnej cyklistickej trasy Viedeň – Bratislava – Budapešť.
– zapožičiavanie bicyklov, kolieskových korčúľ, či iných športových potrieb
– tenisový kurt, futbalové, basketbalové, nohejbalové, petangové ihrisko, ihrisko plážového volejbalu,…

Radi Vás privítame na osobnom stretnutí, počas ktorého si môžete prezrieť naše priestory, dohodnúť svadobné menu a doladiť ostatné detaily.

KONTAKT:
www.hotelkormoran.sk
info@hotelkormoran.sk
tel.č. 031/5909100

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Rýchly kontakt: info@vybornahudba.sk, alebo 0948 463 626

S pozdravom
TEAM VÝBORNÁ HUDBA

vyborna_hudba_logo_polaroid_600px

Zanechať komentár